Polish Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Turkish Ukrainian Vietnamese Yiddish
  nowa strona kina          
 

Notice: Undefined index: print in /plugins/content/jwts.php on line 81

Notice: Undefined index: format in /plugins/content/jwts.php on line 81

Notice: Undefined index: print in /plugins/content/jwts.php on line 139

Notice: Undefined index: format in /plugins/content/jwts.php on line 139

Osiągnięcia Pracowni modelarskiej

MODELARNIA


Puchar Centralnej Europy Modeli Wodnosamolotów Stary Dwór gm. Narewka

W zawodach wzięło udział 28 zawodników z całej Polski. Modele pod względem technicznym oceniała komisja składająca się z pracowników naukowych Politechniki Białostockiej (dr Piotr Tarasiuk, dr Adam Adamowicz) oraz przewodniczącego komisji – profesora Włodzimierza Brusowa z Instytutu Lotniczego w Moskwie. Po ocenie technicznej, puchar ufundowany przez redakcję miesięcznika Modelarz otrzymał Kszysztof Stolecki za modele samolotów: Catalina i Macchi-Castoldi MC-72. Modele te zostały także nagrodzone przez Instytut Lotnictwa w Warszawie za rozwiązania konstrukcyjne.

dyplom pucharpuchar centralnej europy


· II miejsce w klasie F2B - Warmińsko-Mazurskich Mistrzostwach Pływających Modeli Redukcyjnych - Ełk
· III miejsce w klasie F4A - Warmińsko-Mazurskich Mistrzostwach Pływających Modeli Redukcyjnych - Ełk

· II miejsce - Międzynarodowe Zawody Modeli Wodnosamolotów Zdalnie Sterowanych - Carna Białostocka


Mistrzostwa Polski Modeli Halowych

W mistrzostwach wzięło udział 74 zawodników z 10 klubów modelarskich z Warszawy, Białegostoku, Ełku, Kutna, Grodźowa, Chrzanowa, Kwidzynia, Bochni, Zielonki oraz aeroklubu stalowolskiego.

Zawody odbywały się na hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach:

  • w kategorii modeli szybowców halowych F1N młodzików dziewcząt - III miejsce zdobyła Adrianna Stolecka - ECK Ełk
  • w kategorii modeli szybowców halowych kl. F1N junior dziewcząt - III miejsce zdobyła Ewa Bieńkowska - ECK Ełk
  • w klasyfikacji drużynowej Mistrzostw Polski modelarnia ECK zdobyła III miejsce

 






· II miejsce w kl. F1N - Ogólnopolskie Zawody Modeli Halowych - Suwałki
· II miejsce drużynowo - Ogólnopolskie Zawody Modeli Halowych - Suwałki
· III miejsce w kl. F4A senior - Warmińsko-Mazurskich Mistrzostwach Pływających Modeli Redukcyjnych - Ełk
· I miejsce w kl. F4A młodzik - Warmińsko-Mazurskich Mistrzostwach Pływających Modeli Redukcyjnych - Ełk
· I miejsce drużynowo - Warmińsko-Mazurskich Mistrzostwach Pływających Modeli Redukcyjnych - Ełk
· II i III miejsce w kl. F1N - Ogólnopolskie Zawody Modeli Halowych - Suwałki
· III miejsce drużynowo - Ogólnopolskie Zawody Modeli Halowych - Suwałki
· II miejsce w kl. F4A senior - Warmińsko-Mazurskich Mistrzostwach Pływających Modeli Redukcyjnych - Ełk
· II miejsce w kl. F4A młodzik - Warmińsko-Mazurskich Mistrzostwach Pływających Modeli Redukcyjnych - Ełk
· III miejsce drużynowo - Warmińsko-Mazurskich Mistrzostwach Pływających Modeli Redukcyjnych - Ełk
· I i II miejsce w kl. F4A młodzież - Warmińsko-Mazurskich Mistrzostwach Pływających Modeli Redukcyjnych - Ełk
· II miejsce w kl. F4A senior - Warmińsko-Mazurskich Mistrzostwach Pływających Modeli Redukcyjnych - Ełk
· III miejsce drużynowo - Warmińsko-Mazurskich Mistrzostwach Pływających Modeli Redukcyjnych - Ełk
· III miejsce w klasie C6 - Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Modeli Statków i Okrętów - Wrocław
· I miejsce - Konkurs Modeli Kartonowych - Ełk
· II miejsce w kl. F4A - Warmińsko-Mazurskich Mistrzostwach Pływających Modeli Redukcyjnych - Ełk
· I i II miejsce - Konkurs Modeli Kartonowych - Ełk
· II miejsce w kl. F4A - Warmińsko-Mazurskich Mistrzostwach Pływających Modeli Redukcyjnych - Ełk
· II miejsce w kl. F4A w Mistrzostwach Polski Modeli Pływających w Głownie
· I miejsce - Konkurs Modeli Kartonowych - Ełk
· I miejsce w kl. F4A w Mistrzostwach Polski Modeli Pływających w Iławie
· II miejsce w Mistrzostwach Polski Modeli Pływających - Iława
· II miejsce w Warmińsko-Mazurskich Mistrzostwach Pływających Modeli Redukcyjnych - Ełk
· III miejsce w Mistrzostwach Polski Modeli Redukcyjnych statków i okrętów kl. C - Wrocław
· II miejsce w Mistrzostwach Świata Modeli Statków i Okrętów klasy C - Gdańsk
· III miejsce w Mistrzostwach Europy Modeli Statków i Okrętów - Cannes Francja
· II m w Międzynarodowych Mistrzostwach Śląska Modeli Wystawowych
· II miejsce w Mistrzostwach Polski Modeli Plastikowych - Łódź
· I miejsce w Zawodach o Puchar Dyrektora MDK w klasie modeli szybowców RC
· III m w Ogólnopolskim Konkursie Modeli Plastikowych Samolotów - Łódź
· I miejsce w Mistrzostwach Aeroklubu Suwalskiego w klasie modeli szybowców zdalnie sterowanych
· III m w Półfinałach Mistrzostw Polski Modeli Kosmicznych - Grudziądz
· II i III miejsce w klasie F1H w Wojewódzkich Zawodach Modeli Swobodnie Latających - Suwałki
· II miejsce w Półfinałach Mistrzostw Polski Modeli Kosmicznych - Lisie Kąty
· VI miejsce w Mistrzostwach Polski Modeli Kosmicznych - Leszno
· II miejsce w Półfinałach Modeli Akrobacyjnych na uwięzi - Ełk
· I miejsce w Mistrzostwach Aeroklubu Suwalskiego w klasie F2B - Ełk
· I miejsce w Półfinałach Mistrzostw Poslki Modeli Kosmicznych - Gdańsk
· II miejsce drużynowo w zawodach "Młodzi Modelarze na start" - Suwałki
· I miejsce drużynowo na Zawodach Modeli Swobodnie Latających i Rakiet - Suwałki
· V miejsce w Zawodach Modeli Akrobacyjnych na Uwięzi w Żyrardowie
· III miejsce w konkursie o miano Najlepszego Klubu Modelarskiego
· I miejsce na Wojewódzkich Zawodach Modeli Kosmicznych - Suwałki
· II miejsce w Półfinałach Mistrzostw Polski Modeli Akrobacyjnych a Uwięzi - Ełk
· I miejsce w Mistrzostwach Aeroklubu Suwalskiego w klasie F2B - Suwałki
· I miejsce na Centralnych Zawodach Modeli Latających na Uwięzi - Szczecin
· I miejsce drużynowo na Mistrzostwach Aeroklubu Suwalskiego Modeli Swobodnie Latających
· I miejsce w klasie F2B w Półfinałach Mistrzostw Polski - Ełk
· V miejsce na Mistrzostwach Polski Modeli Akrobacyjnych na uwięzi - Częstochowa
· I miejsce w Półfinałach Mistrzostw Polski Modeli Aerobowych na uwięzi
· II i III miejsce w Mistrzostwach Aeroklubu Białostockiego w klasie F2B
· I miejsce w Zawodach Modeli Swobodnie Latających - Suwałki

Warte UWAGI

bilety 200
planszoweczki banerek
wypozyczanie kostiumow banerek
Bank BPS grupa
logo pekao
kasa godziny 200
 

Wiadomości Kulturalne

Nie zwlekaj i zaprenumeruj
Dzięki naszej subskrypcji będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami kulturalnymi Ełckiego Centrum Kultury.
Wróć do ustawień standardowych
Projekt i wykonanie: Kreatywni.info.pl


Login Form