
6 lutego 2010 r.
(sobota)
godz. 16.00
sala ZEBRA
Ełckiego Centrum Kultury
bilet: 10zł
6 lutego 2010 roku o godzinie 16:00 w Ełckim Centrum Kultury odbędzie się koncert charytatywny. Dochód ze sprzedaży biletów w cenie 10 zł oraz pieniądze zebrane do puszek w trakcie imprezy zostaną przekazane na leczenie dwunastoletniej Natalii Pieńczykowskiej.
Natalia choruje na białaczkę ostrą i od października przebywa w szpitalu. Rodzina jest w dość trudnej sytuacji finansowej.
Utrzymuje się tylko i wyłącznie z pensji ojca. Natalia i jej brat są pod stałą opieką mamy. Leczenie dziewczynki jest bardzo kosztowne i rodziców nie stać na jego sfinansowanie. W związku z tym, uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Ełku postanowili zorganizować koncert rockowy na rzecz Natalii. Pomysł zrodził się przy okazji zajęć szkolnych Podstawy Przedsiębiorczości.
W tym szczytnym celu zechciały ich wesprzeć zespoły: Pampeluna, Bombshelter, Ignorant, Gloria oraz Front Yard Abel, które w ten sobotni wieczór nieodpłatnie zagrają dla ełczan. Inicjatywa jest wspierana również przez nauczycieli I LO oraz licznych sponsorów m. in. „Karmelek” czy pub „Smętek”. Nad bezpieczeństwem będzie czuwała Agencja Ochrony „Efekt War-Ma”. Akcja nie miałaby miejsca, gdyby nie pomoc ze strony Ełckiego Centrum Kultury oraz Pani Dyrektor Beaty Makuch. Właśnie tam, na sali Zebra, odbędzie się impreza, na której wystąpią:
- Front Yard Abel
- Gloria
- Ignorant
- Bombshelter
- Pampeluna






